BY RENT A CAR

Karadeniz Bölgesinde otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından olan Bayram Otomotiv, 1997 yılında kurulmuş ve sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. Aynı yıl Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. ile imzalanan anlaşma sonrasında Ali Yaşar BAYRAM ve Adnan BAYRAM ana ortaklarıyla şirket Peugeot Yetkili Bayii olarak satış ve satış sonrası hizmeti vermeye başlamıştır.

Bayram Otomotiv’in Karadeniz Bölgesi’nde Trabzon ve Ordu’da olmak üzere 2 Plazası bulunmaktadır ve toplam 100′ yakın, her biri konusunda eğitimli ve uzman olan yeni araç satış, 2. el araç satış, mekanik servis, kaporta-boya servis, yol yardım, yedek parça, pazarlama ve müşteri ilişkileri, sigorta ve finans kadrosuyla müşterilerine hizmet sunmaktan son derece memnun.

1997 yılında faaliyete başlayan Trabzon Bayram Plaza bugün 4.000 m² satış showroom alanı, 4.650 m² servis alanı, 2.000 m² depolama alanı ve 1.650 m² yönetim alanı ile birlikte toplam 12.300 m², 2005 yılında faaliyete başlayan Ordu Bayram Plaza ise 500 m² satış showroom alanı ve 1.150 m² servis alanı olmak üzere toplam 1.650 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Bugün yaklaşık 3 milyon doları aşan yatırımı ile 16 yıldır faaliyet gösteren Bayram Otomotiv Peugeot Blue Box konseptini Türkiye’deki ilk uygulayan yetkili satıcılar arasında yer alıyor.